Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Ciekawość to pierwszy stopień do....


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Ciekawość to pierwszy stopień do....

Postprzez Prawda » 11 lip 2017, o 11:25

WITAM WSZYSTKICH
mam pytanie do jakiegoś coacha co się orientuję na temat prawa przyciągania coś.
Jak to jest :
Pytanie które od niedawna mnie nurtuje. To Jak ma się Alkohol oraz inne używki co do prawa przyciągania? Warto napić się piwa czy całkiem to porzucić. bo wtedy działa inaczej to prawo przyciągania, na niekorzyc, bo z drugiej strony np to po alkoholu człowiek bardziej jest rozluźniony oraz bardziej odważny itd A druga sprawa jak to jest z tą wizualizacja jak mocne może mieć na oddziaływanie na drugą osobę. Bo w moim życiu tak się stało że przez przypadek gdy rozstalen się z jedną osobą martwiłem się o jej zdrowie i że sobie coś zrobi. To gdy nagle miałem czarne myśli i raz pojawiła mi się wizja przed oczami gdy szedłem spać. Okazało się że wpłynęła ta wizja myśli na drugiego człowieka. I stało się nieszczęście. Czy tak silne ma oddziaływanie wizualizacja na rzeczy i ludzi? I nie zdajemy sobie z tego sprawę, czy po prostu to zbieg okoliczności przypadek???? Poza tym the Secret i tą tematykę znam od 2006 roku i w zasadzie miałem wszystko czego chciałem tylko nie mam powodzenia u gwiazd Hollywood, i jeszcze nie dostałem domu oraz sportowego samochodu druga sprawa to taka że mam znajomych co grają hazardowo, od czasu do czasu wygrywają a raz przegrywają, oni wizualizacje utrzymują przez jakiś czas i wierzą że wygrają, ale widzę że się staczaja na dno i nie wiem co robić, próbować ich powstrzymać czy czekać aż prawo zadziała i wygrają to co chcą. ? Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i z góry za odpowiedzi które irytowaly mnie większość czasu w życiu. Albo mam cholerne szczęście całe życie. Albo po prostu prawo przyciągania działa w 100% i zabija naszą duszę i bliskich którzy nie mają świadomości

Prawda
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 lip 2017, o 11:06
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Ciekawość to pierwszy stopień do....

Postprzez Hurrem » 7 wrz 2017, o 11:47

Nigdy nie możemy tworzyć za kogoś bez jego zgody negatywnych sytuacji no chyba że powiedziałeś jej że boisz się o nią i o to że może jej się coś stać i ona w wyniku twojej wypowiedzi zacznie sama obawiać się o swoje życie :) a co do kolegów hazardzistów to ja bym spokojnie czekała aż prawo przyciągania zacznie działać bo gdy zaczniesz na siłę interweniować to możesz postawić opór i może być odwrotny skutek do zamierzonego mam nadzieję że pomogłam :)

Hurrem
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 24
Dołączył(a): 5 gru 2015, o 17:41
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz



« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], Bing [Bot] i 3 gości