Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

***Chłop potrzebny od zaraz***


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez bianka85 » 4 wrz 2015, o 15:24

Pojawił się ktoś......i ten ktoś większością cech pasuje do mojego opisu. Ale mieszka dosyć daleko, a drugie ale....nie mam jeszcze zakończonej sprawy małżeństwa. Tak czy inaczej. ....zobaczymy dalej co czas pokaże :)
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 318
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 13:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 47 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Scarlett » 4 wrz 2015, o 15:30

Nie ma "ale" - sprawa odległości to kwestia którą można załatwić :) Też tak miałam. Tylko że ja wszystko poświęciłam rzuciłam, przeniosłam się do faceta a on mnie rzucił. Ale nie był z techniki, technikę robię teraz :)
Trzymam kciuki, oby sprawa z małżeństwem rozwiązała się jak najszybciej i pomyślnie.

Scarlett
 

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez bianka85 » 4 wrz 2015, o 16:44

Dziękuję, rozprawa jest w ten poniedziałek, juz czwarta, jednak nie będzie to ostatnia. Świadek męża, który mieszka za granicą specjalnie nie przychodzi zeznawać, aby cała sprawa była opóźniona i abym się zmeczyla i zgodziła na porozumienie stron. Dlatego tyle to trwa, juz prawie rok. Mniejsza z tym :) ów nowy znajomy. ....cos mnie do niego ciągnie, nie wiem jeszcze jednak co to jest. Z tego co widzę po nim .....to również bardzo go coś ciągnie. Ale coś dziwnego i jednocześnie fajnego się ze mną dzieje bo o ile dawniej pewnie chciałabym niektóre sprawy przyspieszać i nakrecac się, tak teraz ogarnia mnie spokój bo wiem jakkolwiek będzie to będzie najlepiej dla mnie. Nawet jeśli to nie ten, to taki znak że coś mi zaczyna działać jest dla mnie bardzo ważny :)
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 318
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 13:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 47 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Scarlett » 4 wrz 2015, o 17:00

Dobrze, że tak to odczuwasz :) To jeszcze bardziej nakręca pozytywne wibracje, a co za tym idzie to wiadomo :)

Scarlett
 

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez bianka85 » 7 wrz 2015, o 15:25

Nie chcę robić off topu, ale w sumie temat dla mnie złączony bardzo z tematem głównym, więc napiszę: Wygrałam dzisiaj sprawę w sądzie. Jest rozwód z wyłącznej winy męża. Jestem wolna, a sprawiedliwość jednak istnieje. Kocham życie !!! :)
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 318
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 13:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 47 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Scarlett » 7 wrz 2015, o 15:31

Super! Cieszę się razem z Tobą! Wykorzystaj tę dobrą energię na wszystko czego zapragniesz :)
A jak tam Pan, który się pojawił niedawno? :)

Scarlett
 

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez bianka85 » 7 wrz 2015, o 16:10

Niewiadomo na razie jak to z nim będzie, na razie czas pokaże, nie przyspieszam niczego bo generalnie i tak wiem że będzie dobrze :) nie ten, to inny. Co do rozprawy to jej wynik wizualizowalam sobie przez całe lato i było dokładnie tak samo, ex mąż usłyszał od sędziego że jest skrajnie nieodpowiedzialny i niedojrzaly.
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 318
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 13:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 47 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez czynnik_omega » 7 wrz 2015, o 18:53

bianka85 napisał(a):Jest rozwód z wyłącznej winy męża. Jestem wolna, a sprawiedliwość jednak istnieje. Kocham życie !


Nie chcę źle wróżyć, ale coś czuję, że po chwili euforii wróci do Ciebie gorzki smak Pyrrusowego zwycięstwa.

"Sprawiedliwość" ? "Wolność" ? One w tym kontekście są sprzeczne. Zainteresuj się Radykalnym Wybaczaniem.

Co to za sprawiedliwość ? Że stało się "po Twojemu" ? To żaden sukces. Będziesz tą złą energią napełniać Formę byłego męża i nie staniesz się wolna, on cały czas będzie pozostawał w Twojej rzeczywistości. Zamiast pójść do przodu będziesz tkwiła w przeszłości pełnej goryczy.

Wolność zaczyna się tam, gdzie kończy się żal, pretensja, wskazywanie winnych.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
czynnik_omega
 
Posty: 1984
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 09:58
Podziękował(a): 684 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez bianka85 » 7 wrz 2015, o 21:01

Czynnik omega, nie znasz mojej historii więc nie wypowiadaj się w jej imieniu prosze, ani nie znasz tego co przezywalam od ponad roku. Byłemu mężowi wybaczam, co nie zmienia faktu że cieszę się z tego, że doprowadzilam temat do końca. Nie życzę Ci takich przeżyć. Koniec sprawy. Temat jest o czym innym :)
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 318
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 13:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 47 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez czynnik_omega » 8 wrz 2015, o 19:51

bianka85 napisał(a):Czynnik omega, nie znasz mojej historii więc nie wypowiadaj się w jej imieniu prosze, ani nie znasz tego co przezywalam od ponad roku.


Ale ja się nie wypowiadam w Twoim imieniu tylko mówię wprost do Ciebie.

Skoro przyciągnęłaś to forum do Siebie to "po coś". Być może po to aby ukoić/poszukać ukojenia (żalu ? frustracji ?).

A ukojenie znajdziesz jedynie w wybaczeniu.

bianka85 napisał(a):Byłemu mężowi wybaczam


Oby ...
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
czynnik_omega
 
Posty: 1984
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 09:58
Podziękował(a): 684 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider], Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] i 8 gości