Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Nowy:)


jeśli masz ochotę to tu zagadaj po raz pierwszy

Nowy:)

Postprzez gaskam90 » 31 sty 2016, o 17:48

Witajcie moi drodzy:)
Jestem tu nowy. Znalazłem się w trudnej sytuacji sercowej. Chciałbym się z wami podzielić moją historią i zapytać jak PP mogłoby mi waszym zdaniem pomóc...?

Pozwolę sobie zacząć od początku.

Mam 26 l, jestem niepełnosprawny od urodzenia mam lekki paraliż nóg i chodzę o kuli. Jestem homoseksualistą. W październiku 2013 roku dzięki jednemu z portali poznałem sympatycznego Ślązaka... tydzień po naszej pierwszej rozmowie spotkaliśmy się po raz pierwszy. Przyjechał do mnie do Warszawy, już od progu zadziałała jakaś chemia, spędziliśmy wspaniały weekend i tak zaczęła się nasza ponad dwuletnia historia. Regularne cotygodniowe ( lub co dwa tygodnie) weekendy, wspólne podróże, moja miłość do Śląska.
Ja z czasem chciałem bardziej i bardziej on mówił też cieszył się pokazując mi świat. Potem ja poczułem coś więcej. Chciałem mu powiedzieć, że go kocham, chciałem usłyszeć to samo... trochę zacząłem wariować, naciskać.
Powiedziałem mu przed sylwestrem ze się zauroczyłem, że mi zależy. Na co on, że jestem najważniejszy na świecie i że mnie nie zostawia, ale że czuje się zmęczony trochę i bez tchu i ze musimy to przewartościować. Rozstać się.

To jest tak, że mamy kontakt on dzwoni pisze chce się widywać,ale on twierdzi że nie potrafi dać mi dużych słów i nie chce mi niczego obiecać.

Ja byłem gotów przeprowadzić się bliżej jak tylko skończę mgr. Chciałem wyjechać do Krakowa.

Co wy na to ? Czy PP może mi jakoś pomóc to uratować? Zbudować od nowa?

pozdrawiam :)

gaskam90
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 sty 2016, o 10:04
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Nowy:)

Postprzez liszkak » 6 mar 2016, o 11:49

ja też Cię wtam:)

liszkak
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 09:59
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz



« Powrót do Powitania


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość