Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Utrzymanie Forum Abraham-Bank.org


sugestie, uwagi, pomysły

Re: Utrzymanie Forum Abraham-Bank.org

Postprzez magicmind » 8 cze 2016, o 15:22

czynnik_omega napisał(a):Póki co zadeklarowało się 6 osób z czego wpłaciła jedna.

Proszę zdecydujmy czy mam publikować kto i ew. ile wpłacił.


Oczywiście nie publikować danych.
Nie po to robimy przelewy aby nasze personalia były ujawnione.
Publikuj tylko jaki jest stan konta na chwile obecną. Ja zrobie przelew ale zastrzegam ze moje dane mają nie być publikowane ani wykorzystywane.

magicmind
 

Re: Utrzymanie Forum Abraham-Bank.org

Postprzez Black » 8 cze 2016, o 15:30

Jak wyżej.

Black
 

Re: Utrzymanie Forum Abraham-Bank.org

Postprzez Ada » 8 cze 2016, o 16:10

Wszystko idzie w dobrą strone super!
Ja również deklaruje wpłate w wysokości 50zl.Poprosze o numer konta na priv.
I także dbam o ochrone danych osobowych.
Wspólnymi siłami uda się wszystko zdziałać.To forum i informacje tu zgromadzone oraz stali użytkownicy,którzy chcą się dzielić swoim doświadczeniem jest zbyt cenne aby miało tak po prostu przestać funkcjonować.
Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za to,że mogę Was czytać.

Ada
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 87
Dołączył(a): 10 mar 2015, o 10:27
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 31 razy

Re: Utrzymanie Forum Abraham-Bank.org

Postprzez czynnik_omega » 8 cze 2016, o 16:40

magicmind napisał(a):Oczywiście nie publikować danych.


OK

magicmind napisał(a):Publikuj tylko jaki jest stan konta na chwile obecną.


Saldo z 08.06.2016
Jest: 50 zł
Brakuje: 1450 zł
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
czynnik_omega
 
Posty: 1984
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 09:58
Podziękował(a): 684 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Utrzymanie Forum Abraham-Bank.org

Postprzez Anka12 » 8 cze 2016, o 18:23

Myślę, że nie ma co się zniechęcać, na pewno sporo osób jeszcze zdecyduje się wesprzeć utrzymanie forum.
Aha, ja też jestem przeciwna publikacji danych osób, które dokonały przelewu.

Anka12
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 34
Dołączył(a): 31 mar 2015, o 08:33
Podziękował(a): 283 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 28 razy

Re: Utrzymanie Forum Abraham-Bank.org

Postprzez makata » 8 cze 2016, o 21:18

ja informuje że nie dostałam nr konta - nawet na priv
Avatar użytkownika prawo przyciągania
makata
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 17:47
Podziękował(a): 832 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Re: Utrzymanie Forum Abraham-Bank.org

Postprzez czynnik_omega » 9 cze 2016, o 05:48

Uwaga.

WszechŚwiat działa doskonale !

Wczoraj udało mi się pozyskać sponsora dla naszego forum, który w zamian za reklamę sfinansuje potrzeby forum.

Proszę więc nie wpłacać żadnych pieniędzy. Pieniądze wpłacone zostaną zwrócone.

Dziękuję wszystkim za chęć wsparcia forum, a w szczególności tym, którzy dokonali wpłat.

Dziękuję !

W kontekście prawa przyciągania ci, którzy wpłacili otrzymali dar, w postaci potwierdzenia braku blokad. Gratulacje !
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
czynnik_omega
 
Posty: 1984
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 09:58
Podziękował(a): 684 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez makata » 11 cze 2016, o 20:05

Alexa Kobieto weź Ty mi wytłumacz co ma dać ten post ... serio bo ja nie czaję ...piszesz o przeszłości ..ale jej już nie ma ...jest teraźniejszość ..ile wykrzykników tyle energii ..ulala...każdy ma prawo wyboru swojej drogi i wybiera to co dla niego wygodne i najlepsze ...zaś co do prywatności ..nie ma prywatności ani w necie ani w telefonii komorkowej ...tylko trzeba się z tym pogodzić ..przecież wszyscy są na gigantycznym podsłuchu :lol:
Avatar użytkownika prawo przyciągania
makata
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 17:47
Podziękował(a): 832 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez makata » 11 cze 2016, o 20:17

Dziękuję Ci Alexa za osąd :)Ja nie mam guru :) na forum ostatnio też rzadziej zagladałam i zajęłam sie pracą nad sobą taką codzienną :) wiedza jest i na tym forum ( gromadzona przez lata) i na całej masie innych forów polskich i zagranicznych...nie wiem za co dostali bana inni i nie obchodzi mnie to ...ja na innym forum dostalam bana za rzecz banalna aż sama się dziwiłam ale ok ban jest ban...wyszukiwarkę każdy ma i nie jest trudno znaleźc fora na temat pp ..
..aaa popraw adres bo chyba w tych emocjach ( o ktorych pisze Abraham) coś nie tak wyszło :)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
makata
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 17:47
Podziękował(a): 832 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 11 cze 2016, o 20:30

makata napisał(a):Dziękuję Ci Alexa za osąd


Ja też Ci Alexo dziękuję, za potwierdzenie dlaczego dobrze się stało, że kilku użytkowników forum odeszło, w tym Ty.

Bo na tym forum piszemy o Prawie Przyciągania. Prawie, które zakłada, że to na czym się skupiamy rośnie w siłę, w energię.

Gniew, wyzwiska, oceny, cynizm to nie są aspekty PP. To są aspekty Ego, które jest blokadą dla przyciągania.

Najwyraźniej tych kilku użytkowników nie wytrzymało konfrontacji siebie samych z własnymi przekonaniami i dlatego odeszli.

Być może w innym miejscu dostaną to, czego oczekują czyli wsparcia dla swoich "racji", czyli po prostu karmienia ego. Będą poklepywaniu po plecach, dostaną empatię, której ich ego tak bardzo potrzebuje.

Tu na tym forum nie mogli tego dostać stąd ich decyzja. I to jest OK. To nie jest Forum PPPP (Prawa Poklepywania Po Plecach) czyli pozostawania w strefie komfortu i szukania usprawiedliwień "dlaczego świat się na mnie uwziął", tylko forum Prawa Przyciągania, które wymaga wychodzenia ze strefy komfortu i wzięcia odpowiedzialności za to jaki świat każdy kreuje sam sobie.

Stąd odejście tych kilku użytkowników myślę, że jest z korzyścią dla forum, co potwierdziłaś swoją wypowiedzią, za co Ci serdecznie dziękuję.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
czynnik_omega
 
Posty: 1984
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 09:58
Podziękował(a): 684 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Odnośnie projektu AB


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości