Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

czy można odwrócić klątwę rzuconą na siebie?

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

czy można odwrócić klątwę rzuconą na siebie?

Postprzez Lily » 14 sie 2013, o 23:52

Czesc wszystkim,
Czytam tą stronę od pewnego czasu, wiele wątków bardzo mi pomaga- wskazówki na temat hoponopono, techniki wizualizacji, pozytywne myśli w różnych sytuacjach czy prowadzenie zeszytu z codziennymi zapiskami. na prawdę pomaga mi to w pracy nad sobą, w oczyszczeniu się i zrozumieniu kim się stałam, kim mogę się stawać od nowa.
Gnębi mnie jedna sprawa. Nie jestem osobą religijną, choć kiedyś chodziłam do kościoła. I dawno dawno temu w nastoletniej mlodosci tak jakby rzuciłam na siebie klątwe- poprosiłam aby jeśli to możliwe, wszystko co dobre w zyciu dostała bliska mi osoba, aby tej osobie się szczescilo, a ja nic nie potrzebuję niczego nie oczekuję. I po latach widzę, ze wlasnie tak się stało- ta osoba ma w zyciu to czego ja pragnę a czego mi brak.
czy jest możliwe aby zamienić (wtedy bardzo żarliwą i desperacką) prosbe, nie szkodząc tej osobie ani jej rodzinie, ale też pomagając sobie? czy jest jakas technika aby sobie wybaczyć tą desperacka prośbę młodości, aby i mnie i tej osobie się w życiu szczęściło? Czy musi być coś za coś?
Jeszcze jedno pytanie? Czy podczas technik hoponopono lepiej skupiać się na konkretnych urazach/sytuacjach/relacjach z przeszlosci czy jeśli zupełnie nie wiem dlaczego mój los jest taki a nie inny, wystarczy taka ogólna mantra "Wybacz mi proszę dziękuję Kocham Cię" do siebie, do?, do swiata?.....jak Wy to robicie?
bardzo bardzo dziękuję za sugestie dobranoc! dobrych myśli! (-:
Lily

Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: czy można odwrócić klątwę rzuconą na siebie?

Postprzez magicmind » 15 sie 2013, o 00:00

klątwy nie istnieją to ty sama sobie wkręciłaś i wykreowałaś sobie taki los :)
Po prostu zmień sposób myślenia i obierz kierunek na szczeście ;)
Jeżeli będziesz myśleć ze ciąży nad tobą klątwa to tak będzie. Od dzisiaj już jej nie ma. Od teraz wszystko ci sprzyja ;)
Użytkownik nieaktywny
Avatar użytkownika prawo przyciągania
magicmind

Podziękował(a): 373 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 631 razy

Postprzez jasiek90 » 15 sie 2013, o 02:44

Zgadzam się z tym. Autosugestia ma moc sprawczą. Cos sobie wmówiłes i jest problem... Wmów sobie, że go nie ma :)
jasiek90

Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Postprzez bella86 » 15 sie 2013, o 07:17

to prawda!
To nasze myśli kształtują życie. Zagłęb się w prawo i podświadomość i uwierz, że to Ty kreujesz życie!
bella86

Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

« Powrót do Prawo przyciągania na codzień