Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Rzeczywistości równoległe


Tłumaczenia, filmiki, idee

Re: Rzeczywistości równoległe

Postprzez Nicky » 26 mar 2014, o 13:19

Wiedzcie, że jeśli pragniecie dokonać zmiany w waszym życiu, i nieważne, czy jest to mała zmiana, czy ogromna, rzeczywistość, w której osiągnęliście upragniony rezultat, już istnieje! Zatem wszystkim, co macie zrobić, jest dostrojenie się do tej wersji rzeczywistości, w której osiągnęliście swoje cele. Jesteście twórczymi istotami i gdy zaczynacie świadomie uczestniczyć w kreowaniu waszej rzeczywistości, możecie wybierać spośród bezgranicznych możliwości doświadczania. To jest moment, kiedy zaczynacie naprawdę czerpać z tego radość. Pamiętajcie, że wszystko jest energią i wszystko wibruje ze specyficzną częstotliwością. Musicie wibrować na podobnej częstotliwości, aby dostroić się do danego doświadczenia.


Nie możecie doświadczyć niczego, co ma inne wibracje niż wy; jeśli nie chcecie już kontynuować doświadczania jakichś szczególnych okoliczności w waszej rzeczywistości, to nastał czas, aby „zmienić kanał”.


Dwa bardzo ważne cytaty z artykułu. W sumie wszyscy chyba zdajemy sobie sprawę z tego, że istnieje wiele wariantów naszego życia, i każda, najdrobniejsza nawet decyzja podejmowana przez nas każdego dnia - od pójścia na kawę z koleżanką (lub nie!) po podjęcie nowej pracy (lub nie podjęcie jej!) ma kolosalny wpływ na dalszy rozwój wydarzeń. Brrr aż dreszcz przechodzi jak się o tym myśli... tak ogromna odpowiedzialność spoczywa na naszych własnych barkach, odpowiedzialność za nasze życie.
I skąd mamy wiedzieć, jakie decyzje są najlepsze?? Można powiedzieć, że najlepiej "łapać okazje", i z niczego nie rezygnować, jak pojawi się jakaś okazja to brać... ale czasem zdarza się tak, że WYDAJE NAM SIĘ, że złapaliśmy cudowną okazję, a potem ta okazja przeradza się w klapę stulecia i w jedną wielką pułapkę. I co wtedy?
Reasumując, proste to na pewno nie jest :?
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Nicky
 

Re: Rzeczywistości równoległe

Postprzez qrczaks » 30 cze 2015, o 19:39

rzeczywistość to jest to o czym oni rozmawiają
Avatar użytkownika prawo przyciągania
qrczaks
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 cze 2015, o 17:51
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Rzeczywistości równoległe

Postprzez Ewelajna » 2 lip 2015, o 17:42

A ja uważam, że każdy czytelnik odbierze inaczej wszystkie słowa z tego artykułu. Jedni się będą śmiali, a inni rozmyślali.
Bardzo wielu kochanków korzysta z lubrykantów - i generalnie ludzie bardzo sobie je chwalą. Można zatem śmiało powiedzieć, że lubrykanty wodno-silikonowe https://secretplace.pl/703-wodno-silikonowe są pod każdym względem godne wielkiego zainteresowania.
Ewelajna
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 lip 2015, o 09:47
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Poprzednia strona


« Powrót do Bashar


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości