Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Bashar


Tłumaczenia, filmiki, idee

Re: Bashar

Postprzez Kasiczka » 6 lip 2011, o 23:26

Lambar, te filmiki z pierwszego posta są już nieaktualne. Masz gdzieś inne? :mrgreen:
http://jezus-cie-kocha.blogspot.com/

"Gdybyś chodził po drodze Bożej, mieszkałbyś w pokoju na wieki. Naucz się, gdzie jest mądrość, gdzie jest siła i rozum, a poznasz równocześnie, gdzie jest długie i szczęśliwe życie, gdzie jest światłość dla oczu i pokój "

Kasiczka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1142
Dołączył(a): 20 kwi 2011, o 00:40
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: Bashar

Postprzez Kasiczka » 7 lip 2011, o 00:34

Ej Ludzicha, trochę obejrzałam o rzeczonym człowieku i głupio mi z tą sektą :oops: , bo Facet fajnie wyjaśnia szczególnie kwestię równoległych rzeczywistości. :)
Nie chciałam nikogo urazić-przykro mi, jeśli tak się stało :)

Tak sie zastanawiałam nad emocjami ludzkimi oglądając ten film: wg psychologii dobrze jest przeżyć negatywne emocje, dać im upust a wg ..... to już nawet nie jest PP a szersze pojęcie: prawa przeskakiwania raczej :D wystarczy wejść na odpowieni tor i tyle. Szok. to jest niesamowite!

Dzisiaj kanarkowie kochani moi zaskoczyli mnie w mpku. Pierwsza reakcja to stara ta, zużyta już i niepotrzebna :cry: a następna już zaraz była taka, że po dodaniu jednego 0 do kwoty olśniło mnie, że właśnie podarowali mi 1280zł!. ALe miałam ubaw- :lol: facet dziwił sie, wypisując mi pokwitowanie moich pieniążków, z czego tak sie cieszę. POtem obserwowałam tych panów, jak uszczęśliwiają innych wypisując im każdemu 1280zł! No super-pomyślałam, tyle pieniędzy rozdają :lol: . Ojej, padam, niesamowite doświadczenie :lol: :D .
http://jezus-cie-kocha.blogspot.com/

"Gdybyś chodził po drodze Bożej, mieszkałbyś w pokoju na wieki. Naucz się, gdzie jest mądrość, gdzie jest siła i rozum, a poznasz równocześnie, gdzie jest długie i szczęśliwe życie, gdzie jest światłość dla oczu i pokój "

Kasiczka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1142
Dołączył(a): 20 kwi 2011, o 00:40
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: Bashar

Postprzez Kasiczka » 7 lip 2011, o 22:10

Jeszcze tak odnośnie równoległych rzeczywistości:
zastanawiam się jak to jest ze schizofrenikami-"leczeni", faszerowani farmaceutykami, szufladkowani w grupy inwalidzkie jako niezdolni do samodzielnego egzystowania a może-i raczej zwyczajnie-więcej doświadczający w kontekście innych wymiarów rzeczywistości?
COraz częściej dochodzę do takich wniosków.
http://jezus-cie-kocha.blogspot.com/

"Gdybyś chodził po drodze Bożej, mieszkałbyś w pokoju na wieki. Naucz się, gdzie jest mądrość, gdzie jest siła i rozum, a poznasz równocześnie, gdzie jest długie i szczęśliwe życie, gdzie jest światłość dla oczu i pokój "

Kasiczka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1142
Dołączył(a): 20 kwi 2011, o 00:40
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: Bashar

Postprzez Kasiczka » 15 lip 2011, o 21:04

Szkoda, ze nikt nie pisze na forum w żadnym wątku 8-) . Nie macie na wakacjach internetu? :)
http://jezus-cie-kocha.blogspot.com/

"Gdybyś chodził po drodze Bożej, mieszkałbyś w pokoju na wieki. Naucz się, gdzie jest mądrość, gdzie jest siła i rozum, a poznasz równocześnie, gdzie jest długie i szczęśliwe życie, gdzie jest światłość dla oczu i pokój "

Kasiczka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1142
Dołączył(a): 20 kwi 2011, o 00:40
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: Bashar

Postprzez Nova » 16 lip 2011, o 18:15

Kasiczka :) może na urlopy powyjeżdżali ;)
Wiem, że nie w tym wątku powinnam pytać, ale...;).Ma ktoś może "Miłość i prawo przyciągania" w pełnej wersjii ebooka? Znalazłam tylko pierwsze 31 stron...
„Wszystko będzie, jak być powinno, tak już jest urządzony świat.” - M. Bułhakow

Nova
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 408
Dołączył(a): 8 lip 2011, o 21:13
Podziękował(a): 74 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 90 razy

Re: Bashar

Postprzez Kasiczka » 16 lip 2011, o 19:47

Hmmm... a chomik nie ma?
http://jezus-cie-kocha.blogspot.com/

"Gdybyś chodził po drodze Bożej, mieszkałbyś w pokoju na wieki. Naucz się, gdzie jest mądrość, gdzie jest siła i rozum, a poznasz równocześnie, gdzie jest długie i szczęśliwe życie, gdzie jest światłość dla oczu i pokój "

Kasiczka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1142
Dołączył(a): 20 kwi 2011, o 00:40
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 55 razy

Re: Bashar

Postprzez Lambar » 16 lip 2011, o 21:53

Tak sie zastanawiałam nad emocjami ludzkimi oglądając ten film: wg psychologii dobrze jest przeżyć negatywne emocje, dać im upust a wg .


Hicks'y fajnie opowiadają o wspinaniu się po emocjonalnej drabinie. Czyli jest mi bardzo źle przykładowo, wtedy może u mnie zadziałać, czyli pomóc mi poczuć się lepiej wyrzucenie błota z siebie poprzez: rzucenie paroma ku...ami, wywalenie z siebie agresji i inne takie skupianie się na negatywach. Bardzo ładnie to opisują więc nie będę tu w szczegóły wchodził. A opis jest tak na 99% w "Proś, a będzie ci dane".
Czyli przechodząc do Twego drapania się po głowie - w określonych sytuacjach dobrze jest przeżyć negatywne emocje, dać im upust etc.
____________
Sekret mistrza - zawsze mam wybór, czy będę się tym przejmował, czy też nie.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lambar
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 20 sty 2010, o 22:57
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 121 razy

Re: Bashar

Postprzez LILITH » 3 sie 2011, o 09:24

wszystko super ale linki mi nie wchodzą :(
coś tam youtube znalazłam ale kompletnie nie wiem czy to ... jest tam też sporo śmieci
rzeczywiście mam małe dylematy z szufladkowanie podobnie jak kasiczka ... też z początku mam skojarzenia z .... no pieknie mówi ale po co to wciąganie w przekazy od kogoś ... tak jakby nie mógł mówić od siebie ? ale zaznaczam że widziałam dopiero 2 fragmenty :)
zresztą mam wrażenie, ze to też są stare przekonania z którymi trzeba sobie dac spokój i otworzyć się na nowe
szukam dalej
Avatar użytkownika prawo przyciągania
LILITH
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 86
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 13:51
Lokalizacja: Kraków
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Bashar

Postprzez mijas » 3 sie 2011, o 12:48


mijas
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 07:37
Lokalizacja: Kraków
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Bashar

Postprzez LILITH » 3 sie 2011, o 12:53

http://www.youtube.com/watch?v=2ONzkYVC ... er&list=UL
znalazłam takie coś ale chyba nie mogę zrozumieć ....

i dzięki mijas już lecę zobaczyć :D
Avatar użytkownika prawo przyciągania
LILITH
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 86
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 13:51
Lokalizacja: Kraków
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Bashar


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: i 3 gości