Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Bashar - Sonata no7 pierwsze 3 minuty


Tłumaczenia, filmiki, idee

Re: Bashar - Sonata no7 pierwsze 3 minuty

Postprzez apasionata » 1 lut 2014, o 21:40

bakers_daughter napisał(a):
apasionata napisał(a):A jak poznać, że ten utwór działa? Słucham go już od kilku godzin i nie odczuwam żadnych zauważalnych zmian... :(


Nie przyzwyczaję się chyba do tych ciągłych pytań, jak długo, jak poznać, że działa, co robię nie tak.

Dziewczyno, po kiego grzyba słuchasz tego kilka godzin? ??? Jeśli sprawia Ci to przyjemność, to ok.
Ale wtedy nie miałabyś chyba tych pytań. ..

Ja słucham, jak mam ochotę, czasem tylko kilka minut, z tych powodów, dla których stworzona jest muzyka. Dla przyjemności, po prostu.

Ludzie! Dlaczego sobie wszystko utrudniacie?
Radość jest warunkiem koniecznym i wystarczającym, dajcie sobie spokój z tą wieczną rozkminą!

Apasionata, z ciekawości: ile masz lat?




Bardzo dziękuję za niezwykle uprzejmą i wyczerpującą odpowiedź. Jednocześnie chcę z całego serca przeprosić wszystkich, którzy poczuli się dotknięci/urażeni/poirytowani moim pytaniem. Co ja, głupia, sobie myślałam - zadawać pytanie na forum? Słyszałam, że kto pyta nie błądzi i jeszcze, że nie ma głupich pytań. Jak widać na moim przykładzie - są. Teraz dziesięć razy się zastanowię zanim jakiekolwiek w ogóle zadam.
I jeszcze jedno - podziwiam Cię i bardzo zazdroszczę, że nie potrzebujesz stawiać żadnych pytań, wygląda na to, że już wszystko wiesz. Ja w swoim rozwoju duchowym dopiero stawiam pierwsze kroki i dlatego zadaję sobie i innym pytania, może czasami głupie i bez sensu, ale może dzięki nim kiedyś będę taka jak ty - sama radość i czerpanie przyjemności z życia to będzie mój chleb powszedni.
Pozdrawiam

apasionata
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 kwi 2012, o 22:33
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Bashar - Sonata no7 pierwsze 3 minuty

Postprzez renata17031 » 2 lut 2014, o 09:18

apasionata napisał(a):
bakers_daughter napisał(a):
apasionata napisał(a):A jak poznać, że ten utwór działa? Słucham go już od kilku godzin i nie odczuwam żadnych zauważalnych zmian... :(


Nie przyzwyczaję się chyba do tych ciągłych pytań, jak długo, jak poznać, że działa, co robię nie tak.

Dziewczyno, po kiego grzyba słuchasz tego kilka godzin? ??? Jeśli sprawia Ci to przyjemność, to ok.
Ale wtedy nie miałabyś chyba tych pytań. ..

Ja słucham, jak mam ochotę, czasem tylko kilka minut, z tych powodów, dla których stworzona jest muzyka. Dla przyjemności, po prostu.

Ludzie! Dlaczego sobie wszystko utrudniacie?
Radość jest warunkiem koniecznym i wystarczającym, dajcie sobie spokój z tą wieczną rozkminą!

Apasionata, z ciekawości: ile masz lat?




Bardzo dziękuję za niezwykle uprzejmą i wyczerpującą odpowiedź. Jednocześnie chcę z całego serca przeprosić wszystkich, którzy poczuli się dotknięci/urażeni/poirytowani moim pytaniem. Co ja, głupia, sobie myślałam - zadawać pytanie na forum? Słyszałam, że kto pyta nie błądzi i jeszcze, że nie ma głupich pytań. Jak widać na moim przykładzie - są. Teraz dziesięć razy się zastanowię zanim jakiekolwiek w ogóle zadam.
I jeszcze jedno - podziwiam Cię i bardzo zazdroszczę, że nie potrzebujesz stawiać żadnych pytań, wygląda na to, że już wszystko wiesz. Ja w swoim rozwoju duchowym dopiero stawiam pierwsze kroki i dlatego zadaję sobie i innym pytania, może czasami głupie i bez sensu, ale może dzięki nim kiedyś będę taka jak ty - sama radość i czerpanie przyjemności z życia to będzie mój chleb powszedni.
Pozdrawiam


Luzik, kobitki ÷]
Co dla jednego jest proste i zrozumiale, dla drugiego bedzie trudne i skomplikowane. :)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
renata17031
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 601
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 09:08
Podziękował(a): 231 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 300 razy

Re: Bashar - Sonata no7 pierwsze 3 minuty

Postprzez bakers_daughter » 3 lut 2014, o 09:18

Bardzo dziękuję za niezwykle uprzejmą i wyczerpującą odpowiedź. Jednocześnie chcę z całego serca przeprosić wszystkich, którzy poczuli się dotknięci/urażeni/poirytowani moim pytaniem. Co ja, głupia, sobie myślałam - zadawać pytanie na forum? Słyszałam, że kto pyta nie błądzi i jeszcze, że nie ma głupich pytań. Jak widać na moim przykładzie - są. Teraz dziesięć razy się zastanowię zanim jakiekolwiek w ogóle zadam.
I jeszcze jedno - podziwiam Cię i bardzo zazdroszczę, że nie potrzebujesz stawiać żadnych pytań, wygląda na to, że już wszystko wiesz. Ja w swoim rozwoju duchowym dopiero stawiam pierwsze kroki i dlatego zadaję sobie i innym pytania, może czasami głupie i bez sensu, ale może dzięki nim kiedyś będę taka jak ty - sama radość i czerpanie przyjemności z życia to będzie mój chleb powszedni.
Pozdrawiam



Nie, nie ma głupich pytań, ale jesteś w miejscu, które jest kopalnią odpowiedzi, warto poszukać, poczytać, jak inni to widzą. Poza tym, jesteś w wątku dotyczącym Bashara. Oglądałaś inne filmy?
Tam masz kopalnię odpowiedzi, inspirację. Oglądaj, zrozum, zaakceptuj i działaj, lub szukaj innej drogi, jeśli to do Ciebie nie przemawia.

Ja wiem, że poszukujesz gotowej recepty, typu: Słuchaj nagrania godzinę dziennie, a jak księżyc będzie w nowiu, to zapisz pragnienie na kartce i zakop pod płotem, wtedy spełnią się Twoje marzenia.

Ale takiej recepty nie ma. Nie ma jednej drogi dla wszystkich. Warto zadbać o fundamenty budowli, zamiast malować okiennice.

Fundamentem jest wiara i dobre samopoczucie. Radość życia. Pasja. Najwyższa ekscytacja. Zakochanie w życiu. Dostrzeżenie drogowskazów w naszym własnym, unikalnym doświadczeniu.

Jeśli poczułaś się urażona, to pozostaje mi mieć nadzieję, że owoce tej urazy będą pozytywne. Czasem potrzebujemy kopa, wytrącenia ze sterfy komfortu, żeby móc się zmienić.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
bakers_daughter
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2013, o 13:30
Podziękował(a): 23 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 66 razy

Poprzednia strona


« Powrót do Bashar


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: i 4 gości