Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Bashar - którą technikę wybrać?


Tłumaczenia, filmiki, idee

Bashar - którą technikę wybrać?

Postprzez mademoiselle » 30 sty 2014, o 13:39

Poniżej zamieszczam link do filmiku w którym Bashar mówi o technikach rozwoju osobistego. Wśród tylu dostępnych metod, materiałów można się pogubić.Często pewnie zastanawiacie się (jak i ja) co wybrać, jaka technika jest najlepsza itp.Myśli w stylu "Bo X stosuje to i u niego to działa, więc może to jest lepsze, od tego co ja robię? "czasem nas nachodzą. Jak więc nie dać zwariować w tym oceanie narzędzi do samorozwoju?

http://www.youtube.com/watch?v=jxXnAaTx6SQ
"Błogosławieni, którzy nie oczekują niczego, albowiem nigdy się nie rozczarują"

Life is a playground or nothing

mademoiselle
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 701
Dołączył(a): 27 cze 2013, o 16:02
Podziękował(a): 280 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 396 razy

Re: Bashar - którą technikę wybrać?

Postprzez bakers_daughter » 30 sty 2014, o 15:17

Bashar mówi, że wybór techniki jest mało istotny. Technik jest tyle, bo na każdego działa co innego. Wybierz to, co do Ciebie przemawia, co wydaje Ci się najbardziej sensowne. Wybierz to, w co wierzysz. Albo nie wybieraj, stwórz własną technikę.

To tylko wyzwalacz, nie istota rzeczy.

Możesz mieć zapałki, zapalniczkę, racę, miotacz ognia, krzemień. To, co wybierzesz, jest mało istotne. W każdym wypadku otrzymasz ogień. Tylko potrzyj zapałkę, ciosaj iskrę, rób to po prostu, gorąco zachęcam.

Lata całe można spędzić na zbieraniu informacji o technikach, o doświadczeniach innych. Ale to Twoje działanie Cię popchnie do przodu. Pewnie wiesz już wystarczająco dużo. Zdecyduj się na coś, działaj, reszta przyjdzie sama, działając zrobisz miejsce na kolejne ważne informacje, na inspirację.
Powodzenia!
Avatar użytkownika prawo przyciągania
bakers_daughter
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2013, o 13:30
Podziękował(a): 23 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 66 razy

Re: Bashar - którą technikę wybrać?

Postprzez dariaanna » 4 kwi 2014, o 13:20

Tego mi było dzisiaj trzeba :D.
Coś we mnie gasło, miałam totalny mętlik w głowie, co nie jest żadną nowością, ale przybrał on na sile tak bardzo, że poczułam się zmęczona i przytłoczona.
A ten filmik dodał mi dobrej energii :D.
Koniec z narzekaniem :D. Wybieram dla siebie wszystko co najlepsze. Zawsze mam wybór jak chcę się czuć i zawsze mam wybór jaką drogą chcę iść, bo to ja jestem tu najważniejsza i to ja mam najwięcej do powiedzenia w sprawie swojego życia.
Ufffff....ale mi fajnie teraz :D :D ;).

dariaanna
 

Re: Bashar - którą technikę wybrać?

Postprzez eryk23 » 17 kwi 2014, o 10:38

bakers_daughter napisał(a):Bashar mówi, że wybór techniki jest mało istotny. Technik jest tyle, bo na każdego działa co innego. Wybierz to, co do Ciebie przemawia, co wydaje Ci się najbardziej sensowne. Wybierz to, w co wierzysz. Albo nie wybieraj, stwórz własną technikę.

Dokładnie. Na każdego działa coś innego. Trzeba samemu sprawdzić jaką technikę obrać. Sprawdzić wszystkie.
eryk23
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:32
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Bashar - którą technikę wybrać?

Postprzez xlimonka » 22 maja 2014, o 11:55

eryk23 napisał(a):
bakers_daughter napisał(a):Bashar mówi, że wybór techniki jest mało istotny. Technik jest tyle, bo na każdego działa co innego. Wybierz to, co do Ciebie przemawia, co wydaje Ci się najbardziej sensowne. Wybierz to, w co wierzysz. Albo nie wybieraj, stwórz własną technikę.

Dokładnie. Na każdego działa coś innego. Trzeba samemu sprawdzić jaką technikę obrać. Sprawdzić wszystkie.



Żeby sprawdzić je wszystkie to dużo czasu potrzeba ;P. Ja myślę, że jak coś nam działa to się tego trzymajmy ;).
"Każdy człowiek ma to, na co się odważy. Ograniczeniem jest brak wiary i wyobraźni..."
Avatar użytkownika prawo przyciągania
xlimonka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 192
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 12:15
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował(a): 23 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 53 razy

Re: Bashar - którą technikę wybrać?

Postprzez James » 2 cze 2014, o 14:24

"WSZYSTKIE NARZĘDZIA, WSZYSTKIE TECHNIKI, WSZYSTKIE RYTUAŁY I WSZYSTKIE OBIEKTY są 'blankietami przyzwolenia', które są w zgodzie z Twoim systemem przekonań." ~ Bashar

"Dlatego jesteś przyciągany do danego narzędzia, rytuału, techniki lub obiektu. Ponieważ Ty wierzysz, że to właśnie ta technika, rytuał albo obiekt pozwoli Ci, aby dać sobie przyzwolenie, żeby być bardziej tym kim jesteś." ~ Bashar

"Technika, narzędzie, rytuał albo obiekt sam w sobie nie robi NICZEGO. TY TO ROBISZ!" ~ Bashar

"NIE MA ZNACZENIA, jaki to obiekt POZA TYM, że Ty zostałeś przyciągnięty, aby go użyć. To jedyna rzecz, która robi różnicę. Że TO działa na CIEBIE.To może nie działać na nikogo innego! Ale jeśli to działa na Ciebie, jeśli zostałeś przyciągnięty, by użyć tej szczególnej techniki, narzędzia, rytuału czy obiektu, to zostałeś do niego przyciągnięty Z JAKIEGOŚ POWODU! Ponieważ to jest w zgodzie z Twoim systemem przekonań i to będzie rzecz, która pozwoli Ci dać sobie przyzwolenie żeby być bardziej tym kim jesteś" ~ Bashar

"Więc jeśli ktokolwiek z Was prosi o szczególną technikę - polegaj na wyobraźni, polegaj na tym do czego zostałeś przyciągnięty." ~ Bashar

Tak więc techniki nie mają takiego znaczenia i każda działa indywidualnie na każdego, ale nie musi działać na nikogo innego. Za każdym razem przyciągasz do siebie odpowiednią technikę, która pomaga Ci przyciągnąć to, czego pragniesz.

James
 



« Powrót do Bashar


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: i 3 gości