Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Bashar'a podążanie za największą radością / ekscytacją


Tłumaczenia, filmiki, idee

Bashar'a podążanie za największą radością / ekscytacją

Postprzez Lambar » 12 kwi 2013, o 18:23

Przyjaciel napisał piękne podsumowanie:

Słucham sobie Bashara, i podpowiedział fajne objaśnienie.
To powtarzam za Bashar'em:

"O co chodzi z tym podążaniem za największą ekscytacją/radością?

Dwie sprawy.

Pierwsza. Trzeba stosować regułę _w_całości_, a nie w połowie. A wy macie tendencję do pamiętania "podążaj za swoją największą radością / ekscytacją", i zapominania o dalszej części zdania "bez żadnych oczekiwań".
Stosowanie w połowie nic nie daje, bo połowa reguły nie daje połowy sukcesu, połowa reguły to zupełnie inna reguła, niedziałająca.

Stosujcie CAŁĄ regułę, pamiętajcie o całym zdaniu. Kropka. Proste. Jak już podążasz tu i teraz za ekscytacją i radością, to pamiętaj o wykoszeniu wszelkich oczekiwań. Oczekiwanie przenosi umysł w przyszłość, odkleja od bycia tu i teraz. Czyli strzał w nogę. Bądź w tu i teraz, w radości i ekscytacji, i nie odlatuj w przyszłość (oczekiwania). Po drugie - oczekiwania ograniczają to co może zaoferować WJa (wyższe ja, wyższy umysł).

Druga. Dlaczego to działa? To też proste. Jesteśmy stworzeni z miłości, radości. To jest energia, z której jesteśmy stworzeni. Tym jesteśmy. I dlatego 'nastrajanie się' na radość, miłość, ekscytację oznacza po prostu skupianie uwagi na tym czym faktycznie jesteśmy. A jak skupiasz uwagę na tym czym faktycznie jesteś to przyciągasz do siebie to, czego Ci faktycznie potrzeba (a usuwasz to co niepotrzebne). Jednocześnie, ponieważ WJa stale jest nastrojone na miłość, radość, ekscytację, to jeśli się nastroicie fizycznym umysłem na tę częstotliwość, to będziecie wyraźnie odbierać inspiracje od WJa i będziecie umieli się do nich stosować. Kropka. Proste.

Czyli de facto chodzi o nastrojenie się wewnętrzne na radość i ekscytację, i to jest kluczem. A że większości ludzi ciężko przychodzi siedzenie w medytacji i nastrajanie się, dlatego Bashar mówi, "róbcie coś, co wprawia was w nastrój ekscytacji i radości". Bo wie, że ludziska nie usiedzą w miejscu, muszą coś robić, więc podpowiada robić to, co dostroi ich do radości i ekscytacji, dzięki czemu wejdą w kontakt z WJa, dzięki temu będą otrzymywać wskazówki od WJa jak postępować żeby więcej radości i ekscytacji do swojego życia przyciągać i zapraszać.
____________
Sekret mistrza - zawsze mam wybór, czy będę się tym przejmował, czy też nie.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lambar
Administrator
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 20 sty 2010, o 22:57
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 121 razy

Re: Bashar'a podążanie za największą radością / ekscytacją

Postprzez Czarodziejka » 12 kwi 2013, o 21:55

Lambar napisał(a):pragnienie jest przed wiarą, czyli mówiąc inaczej: przed systemem przekonań.

Możesz pragnąć i pragnąć, megalitycznie pragnąć, bezgranicznie,
i wyjdzie przysłowiowa d... w płocie, jak to u nas na wsi mawiają.


Lambar, wklejam to tutaj a nie do 7 kroków osiągania celów, bo właśnie tu powyżej w poście jest całe wyjaśnienie! Właśnie o to mi chodziło!

Kiedy znalazłam takie pragnienie w którym nurzałam się dla samego czucia przyjemności to o niczym poza tą przyjemnością nie myślałam. To było niemal jak zakochanie, takie rozchodzenie się błogości dookoła mnie. I jest tak jak piszesz - jesteś tu i teraz! Bo jak się radujesz, cieszysz, odczuwasz przyjemność to jest się tu i teraz.
Myślę że ta przyjemność/radość rozpuszcza wszelkie blokady.
I wydaje mi się (wydaje, bo do końca to nie wiem, tylko tak sobie myślę), że kiedy nasz schemat przekonań stoi na przeszkodzie, to nie można tak bezgranicznie i w pełni zanurzyć się w marzenie i przyjemność/radość z niego jest hamowana. I dlatego jest STOP.
I zgadzam się że jest jak zapodałeś "nastrojenie się wewnętrzne na radość i ekscytację jest kluczem". Mi właśnie wówczas zadziało się dokładnie, to co sobie wymyśliłam. Nie umiem Ci nawet odpowiedzieć, czy uważałam "to" za realne do zrealizowania, ja się chyba nad tym nie zastanawiałam wcale. Więc wydaje mi się że, czy wiara jest czy jej nie ma jest ok, zaczynają się schody dopiero gdy zaczynamy mieć do czynienia z niewiarą, bo to ona nam przeszkadza.
Natomiast radość/ekscytacja - to wytwarza tą energię która posyła naszą wizję do wszechświata ku realizacji.

Czarodziejka
 
Posty: 783
Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 15:21
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 267 razy

Re: Bashar'a podążanie za największą radością / ekscytacją

Postprzez dariaanna » 18 mar 2014, o 09:46

Lambar napisał(a):Pierwsza. Trzeba stosować regułę _w_całości_, a nie w połowie. A wy macie tendencję do pamiętania "podążaj za swoją największą radością / ekscytacją", i zapominania o dalszej części zdania "bez żadnych oczekiwań".
Stosowanie w połowie nic nie daje, bo połowa reguły nie daje połowy sukcesu, połowa reguły to zupełnie inna reguła, niedziałająca.

Stosujcie CAŁĄ regułę, pamiętajcie o całym zdaniu. Kropka. Proste. Jak już podążasz tu i teraz za ekscytacją i radością, to pamiętaj o wykoszeniu wszelkich oczekiwań. Oczekiwanie przenosi umysł w przyszłość, odkleja od bycia tu i teraz. Czyli strzał w nogę. Bądź w tu i teraz, w radości i ekscytacji, i nie odlatuj w przyszłość (oczekiwania). Po drugie - oczekiwania ograniczają to co może zaoferować WJa (wyższe ja, wyższy umysł).


Chyba właśnie wszystko ułożyło mi się w jedną całość :mrgreen:.
Więc to oczekiwania przenoszą w przyszłość, a nie marzenia :D.
Teraz już jestem pewna na 100 %, że nie powinno się rezygnować z marzeń :D.

dariaanna
 

Re: Bashar'a podążanie za największą radością / ekscytacją

Postprzez Nicky » 26 mar 2014, o 16:04

Bądź w tu i teraz, w radości i ekscytacji, i nie odlatuj w przyszłość (oczekiwania).


Ba, ale jak to zrobić?? Jak nie odlatywać w przyszłość?? To piekielnie trudne :/

Nicky
 

Re: Bashar'a podążanie za największą radością / ekscytacją

Postprzez dariaanna » 26 mar 2014, o 16:52

Nicky napisał(a):
Bądź w tu i teraz, w radości i ekscytacji, i nie odlatuj w przyszłość (oczekiwania).


Ba, ale jak to zrobić?? Jak nie odlatywać w przyszłość?? To piekielnie trudne :/


No łatwo nie jest :D. Jak to zrobić ? Skupić całą uwagę na teraźniejszości, na tym co robisz teraz, być w każdej chwili. Jak to Emil kiedyś ładnie napisał idąc-idź, jedząc-jedz, tańcząc-tańcz :).

dariaanna
 

Re: Bashar'a podążanie za największą radością / ekscytacją

Postprzez kamkaino » 23 lut 2015, o 14:11

Dokładnie. Wielu ma problemy z przeszłością, zwłaszcza jeśli coś było nie tak.

kamkaino
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 lut 2015, o 09:50
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Bashar'a podążanie za największą radością / ekscytacją

Postprzez funki » 26 sty 2016, o 10:23

Wszystko zależy od naszych pragnień, zawsze chciałem się wzbogacić i udało się! poczytaj opinie o opcjach binarnych i sam zacznij stosować poznane techniki.

funki
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 sty 2016, o 09:46
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Bashar'a podążanie za największą radością / ekscytacją

Postprzez makata » 18 cze 2016, o 15:01

Lambar napisał(a):Przyjaciel napisał piękne podsumowanie:

Słucham sobie Bashara, i podpowiedział fajne objaśnienie.
To powtarzam za Bashar'em:

"O co chodzi z tym podążaniem za największą ekscytacją/radością?

Dwie sprawy.

Pierwsza. Trzeba stosować regułę _w_całości_, a nie w połowie. A wy macie tendencję do pamiętania "podążaj za swoją największą radością / ekscytacją", i zapominania o dalszej części zdania "bez żadnych oczekiwań".
Stosowanie w połowie nic nie daje, bo połowa reguły nie daje połowy sukcesu, połowa reguły to zupełnie inna reguła, niedziałająca.

Stosujcie CAŁĄ regułę, pamiętajcie o całym zdaniu. Kropka. Proste. Jak już podążasz tu i teraz za ekscytacją i radością, to pamiętaj o wykoszeniu wszelkich oczekiwań. Oczekiwanie przenosi umysł w przyszłość, odkleja od bycia tu i teraz. Czyli strzał w nogę. Bądź w tu i teraz, w radości i ekscytacji, i nie odlatuj w przyszłość (oczekiwania). Po drugie - oczekiwania ograniczają to co może zaoferować WJa (wyższe ja, wyższy umysł).

Druga. Dlaczego to działa? To też proste. Jesteśmy stworzeni z miłości, radości. To jest energia, z której jesteśmy stworzeni. Tym jesteśmy. I dlatego 'nastrajanie się' na radość, miłość, ekscytację oznacza po prostu skupianie uwagi na tym czym faktycznie jesteśmy. A jak skupiasz uwagę na tym czym faktycznie jesteś to przyciągasz do siebie to, czego Ci faktycznie potrzeba (a usuwasz to co niepotrzebne). Jednocześnie, ponieważ WJa stale jest nastrojone na miłość, radość, ekscytację, to jeśli się nastroicie fizycznym umysłem na tę częstotliwość, to będziecie wyraźnie odbierać inspiracje od WJa i będziecie umieli się do nich stosować. Kropka. Proste.

Czyli de facto chodzi o nastrojenie się wewnętrzne na radość i ekscytację, i to jest kluczem. A że większości ludzi ciężko przychodzi siedzenie w medytacji i nastrajanie się, dlatego Bashar mówi, "róbcie coś, co wprawia was w nastrój ekscytacji i radości". Bo wie, że ludziska nie usiedzą w miejscu, muszą coś robić, więc podpowiada robić to, co dostroi ich do radości i ekscytacji, dzięki czemu wejdą w kontakt z WJa, dzięki temu będą otrzymywać wskazówki od WJa jak postępować żeby więcej radości i ekscytacji do swojego życia przyciągać i zapraszać.

Podwieszam bo to bardzo ważne
Avatar użytkownika prawo przyciągania
makata
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 17:47
Podziękował(a): 832 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy



« Powrót do Bashar


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość